صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

تجلیل از پیش کسوتان صدا در ۷۸ سالگی رادیو

مراسم تولد ۷۸ سالگی رادیو به مناسبت روز رادیو وتجلیل ازپیش کسوتان رادیو در ارسباران برگزار شد.

‌به گزارش خبرنگار جهانی خبر- فریده ذاکری-مژگان ذوالفقاری​ خانی خاطرنشان کرد :  دو سال هست که افتخار دارم به مراسم ارمغان اردیبهشت بیایم. سال گذشته خیلی دلتنگ بودیم که چرا جمال خیلی از عزیزان را ندیدیم. ان‌شالله شرایطی فراهم کنیم تا بتوانیم از همه پیشکسوتان رادیو به خوبی تجلیل کنیم. او همچنین از زنده یاد فاطمه عینی به عنوان یکی از بهترین تهیه کننده های رادیو نام برد.

حمید خزایی اولین مدیر رادیو نیز برای تقدیر به روی صحنه آمد و آرزوی موفقیت برای نسل جدید و سلامتی برای نسل قدیم رادیو کرد.

مریم قاسمی پس از تجلیل در ادامه اظهار کرد: تشکر ویژه می کنم از رادیو که باعث شد روحم بزرگ شود. من جایزه خود را به مریم جلالی، کسی که برای رادیو زحمات زیادی کشیده است، تقدیم می‌کنم.

مریم جلالی گفت: من در این جمع کوچک هستم. من جوانی خود را در استودیوی رادیو جا گذاشتم. امیدوارم همان طور که رادیو مانده ما هم بمانیم. این خیر جاری، رفتار ماست که می ماند.

عذرا وکیلی پس از اینکه از او تقدیر شد، یادآور شد: از آقای دباغ تشکر می‌کنم که باعث شد بسیاری از این عزیزان را در این مراسم ببینم. همچنین در ادامه از حسین نافذعارفی تقدیر شد.

آناهیتا برزویی ضمن تشکر از علیرضا دباغ گفت: از ابتدای شروع به کار هنرلند همراه ایشان بودم. من یک عمر با رادیو زندگی کردم و در بسیاری از لحظات حساس زندگی کنار خانواده ام نبودم. بعد از بازنشستگی دوست ندارم به رادیو برگردم.

نازنین مهیمنی به نمایندگی از بازیگران رادیو گفت: بازیگران رادیو زحمات زیادی می کشند اما کم دیده می شوند. او از ژاله علو، صدرالدین شجره و مهدی شرفی به نیکی یاد کرد.

مهدی سدیفی از مهدی شرفی تقدیر کرد و دست او را بوسید و اظهار کرد: خوشحالم در جمع پیشکسوتان دوست داشتنی رادیو هستم.

سعید توکل بیان کرد: سعادت من این بود که در کنار عزیزان رادیو بودم. امیدوارم جوانان این راه را به خوبی ادامه دهند.

مریم نشیبا با تشکر از علیرضا دباغ و شهرام گیل آبادی نیز گفت : همه شما ولینعمتان ما هستید . اگر مردم نخواهند رادیو را بشنوند ما کجا هستیم. گاهی به برخی از دوستان برنامه هایی پیشنهاد می شود که در شأن آنها نیست.

 محمد حسین رفیعی در ادامه اظهار کرد: آرزو می‌کنم که با کیاست آقای شاه آبادی رادیو به جایگاه خود برگردد. همچنین از خانم فرخی نژاد، سیدفرید جاویدموسوی، زهرا یساقی و عباس شیرخدا تجلیل شد
عذرا جوزدانی گفت: سی سال از عمرم را در رادیو گذاشتم و خوشحالم که در عرصه کودک فعالیت کردم. شاید همین امر باعث شد نویسنده حوزه کودکان شوم.

حسین جوادی هم در مراسم تولد رادیو گفت: به رادیو کم‌لطفی شده و امیدوارم این کم‌لطفی توسط آقای شاه‌آبادی و همکارانشان جبران شود.

اجرای موسیقی از خطه شیراز، اجرای نمایش طنز، نمایش کلیپی به یاد درگذشتگان از دیگر برنامه های این مراسم بود. در پایان مراسم نیز کیک تولد ۷۸ سالگی رادیو بریده شد.

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۳۵۵۰
تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۵     ساعت: ۱۱ : ۴۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
  • ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١
  • Dec 14 2019