صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد:

ابلاغ دیرهنگام بودجه موجب تاخیر ساخت مسکن مددجویان می شود

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد گفت: تاخیر در ابلاغ بودجه موجب مشکلات و تاخیر در ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد می شود.

 احمدرضا دالوند مدیرکل تامین مسکن و امور مهندسی ساحتمان کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفتگوبا خبرنگار جهانی خبر با بیان اینکه بیماری کرونا باعث به تاخیر افتادن بسیاری از مسائل حتی ساخت مسکن مددجویان شد اظهار کرد:باتوجه به اتفاقی که در بحث ویروس کرونا پیش آمد بسیاری از کارها عقب افتاد.
وی افزود: معمولا به دلایل مختلفی فعالیت های عمرانی تا پایان همان سال به پایان نمی رسند که یکی این دلایل بحث بودجه است. بودجه دیر ابلاغ می شود و تقریبا سه ما ه را به خاطر مشکلاتی که وجود داشت برای کارهای عمرانی و به خاطر متولیان بودجه از دست دادیم.
مدیرکل تامین مسکن و امور مهندسی ساحتمان کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: استانهای تحت پوشش کمیته امداد معمولا به دو دسته مناطق گرمسیر و مناطق سردسیر تقسیم می شوند. در مناطق سردسیر به دلیل سرمای بیش از حد و رعایت مسائل فنی که این کمیته، تاکید بر رعایت آن دارد معمولا در فصل سرما نمی توانند کاری انجام دهند که معمولا در اسنفد ماه فعالیت ها از سر گرفته می شود.
 احمدرضا دالوند افزود: امسال متاسفانه فعالیت های حوزه عمرانی با توجه به بیماری کرونا از سوی دستگاه ها و ستاد کرونا تعطیل شد همین باعث شد که کارها به تعطیلی کشیده شود و تاخیر داشته باشد .
وی اظهار کرد: تقریبا اواسط همین ماه فعالیت ها از سر گرفته میشود متاسفانه این بیماری و این ویروس باعث شد که کارهای ما با یک وقفه سه ماهه مواجه شود و کارهایمان با سه ماه تاخیر به راه بیفتد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۲۱۸۷
تاریخ: ۱۳۹۹/۴/۸     ساعت: ۱۶ : ۴۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
  • ١٣ ذو القعده ١٤٤١
  • Jul 04 2020