صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

مخالفان قانون پول‌شویی موافق استیضاح وزیر امور خارجه هستند

نایب‌رئیس کمیسیون شوراهای مجلس ضمن مخالفت با استیضاح وزیر امور خارجه گفت: استیضاح ظریف در شرایط فعلی سیاسی است و مخالفان قانون پول‌شویی موافق استیضاح وزیر امور خارجه هستند.

بیت‌الله عبدالهی با اشاره به استیضاح وزیر امور خارجه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنده با استیضاح محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در شرایط فعلی مخالف هستم چون این استیضاح سیاسی است.

وی افزود: وقتی وزیر امور خارجه می‌گوید در کشور پول‌شویی وجود دارد دروغ نگفته است به‌طوری که هیچ کشوری نمی‌تواند مدعی باشد در آن کشور پول‌شویی وجود دارد و کسانی که با تصویب و اجرای قانون مبارزه با پول‌شویی مخالفت می‌کنند حتماً منافعی دارند که با اجرای این قانون به خطر می‌افتد.

نایب‌رئیس کمیسیون شوراهای کشور در مجلس بابیان اینکه کدام عاقل با تصویب و اجرای قانون مبارزه با پول‌شویی مخالفت می‌کند؟ گفت: تصویب و اجرای قانون مبارزه با پول‌شویی برای کشور ما ضروری است چراکه عده‌ای از راه قاچاق، مواد مخدر و ... به ثروت‌های کلانی می‌رسند.

عبدالهی اضافه کرد: وقتی از حساب بانکی یک خانم خانه‌دار 700 میلیارد تومان پول کشف می‌شود و بررسی‌ها نشان می‌داد که به این خانم ارث پدری آن‌هم صدها میلیارد تومان نرسیده است یا تاجر است، یقیناً خیر و این نشان می‌دهد که پول‌ها متعلق به کسی دیگر است و اینکه احتمال دارد 700 میلیارد تومان از راه پول‌شویی به‌دست‌آمده باشد دور از ذهن نیست.

وی خاطرنشان کرد: ظریف در رابطه با روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران تا به حال بدون نقص عملکرده است و حتی قدم‌های مثبت و سازنده برای سیاست‌های خارجی کشور برداشته است.

 

منبع: مهر//

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۸۵۴۰
تاریخ: ۱۳۹۷/۹/۱۰     ساعت: ۹ : ۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
  • ١٤ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 20 2019