صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

امیرمکری به فرودگاه های مازندران و سیستان و بلوچستان می رود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در ادامه سفرهای برنامه ای خود، از بخش های مختلف و طرح های فرودگاه های نوشهر، ساری در شمال و زاهدان در جنوب کشور دیدن می کند.

به گزارش جهانی خبر_روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران صبح فردا (چهارم اردیبهشت) در سفر به مازندران که همزمان با انجام وارسی پروازی سیستم های کمک ناوبری فرودگاه های نوشهر و ساری است، ضمن بازدید از بخش های مختلف این فرودگاه ها در جریان روند پیشرفت پروژه های فرودگاهی ساری شامل توسعه اپرون، تملک اراضی و نصب ILS قرار می گیرد.

پروژه توسعه اپرون فرودگاه ساری به پیشرفت 60 درصدی رسیده و تا پایان خرداد به پایان می رسد. همچنین تا دو ماه دیگر عملیات نصب سامانه ILS فرودگاه انجام می شود. در حوزه تملک اراضی نیز سال گذشته برای 17 هکتار سند مالکیت صادر شد و اکنون تطبیق اسناد مالکیت 20 هکتار دیگر در حال انجام است.

امیرمکری پس از بازدید از فرودگاه های مازندران عازم زاهدان می شود و از نزدیک در جریان روند احد اث سالن چند منظوره ورزشی فرودگاه قرار می گیرد. وی همچنین از باند دوم فرودگاه که عملیات اجرایی آن تمام شده و تنها تملک اراضی سمت شرقی فرودگاه باقی مانده بازدید می کند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۶۰۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۳     ساعت: ۱۴ : ۲۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
  • ١٥ رمضان ١٤٤٠
  • May 20 2019