صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
معاون بهداشت وزارت بهداشت خبر داد:

بازرسان بهداشت محیط، پشتوانه و مهر تایید واحدهای خدماتی در ایام نوروز هستند

معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن تقدیر از همکاری های سازمان تعزیرات حکومتی با بازرسان بهداشت محیط، گفت: این بازدیدهای مشترک، تاثیرگذاری و بازتاب بسیار خوبی در رسانه ها داشته است.

به گزارش جهانی خبر_ وبدا، دکتر علیرضا رییسی در مراسم آغاز طرح مدیریت مهندسی بهداشت محیط در سلامت نوروزی که با حضور وزیر بهداشت در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار شد، اظهار داشت: در ایام نوروز سال 97 اقدامات و عملکرد بازرسان بهداشت محیط در حوزه نظارت بر اماکن و واحدهای مختلف، بی نظیر و فوق العاده بود و بنده از چندین استان بازدید کردم و دقت و حضور این بازرسان را به خوبی احساس کردم.
وی تصریح کرد: بازرسان بهداشت محیط، پشتوانه و مهر تایید واحدهای خدمات رفاهی در طول ایام نوروز هستند و خوشبختانه مجهز شدن بازرسان به دستگاه های پرتابل، تاثیر بسیار زیادی در نظارت های بیشتر، بهتر و با کیفیت تر داشته است.
معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن تقدیر از همکاری های مشترک وزارت بهداشت با نیروی انتظامی و ضابطین قضایی در ایام نوروز، گفت: اولویت های برنامه ما برای نوروز 98 شامل تشدید نظارت و بازرسی بهداشتی بر اماکن و مراکز حساس، تقویت سامانه 190 و رسیدگی سریع و برخط به تماس های مردمی و استفاده بیشتر از دفاتر خدمات سلامت است.
دکتر رییسی با بیان اینکه اعتقاد داریم که سلامت حق همه مردم است، افزود: وزارت بهداشت متولی سلامت و البته سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت در حوزه سلامت است، اما تامین و تضمین سلامت به تنهایی توسط وزارت بهداشت امکان پذیر نیست و در این راه حتما نیاز به تقویت همکاری با دستگاه ها و نهادهای مختلف هستیم.
وی با اشاره به انجام 900 هزار بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط در نوروز 97، خاطرنشان کرد: در طول برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط در نوروز امسال، 22 هزار بازدید از اماکن بین راهی، 20 هزار بازدید مشترک به همراه سایر دستگاه ها به ویژه سازمان تعزیرات حکومتی، 286 هزار مورد سنجش با تجهیزات پرتابل بازرسی، 11 هزار مورد معرفی واحدهای متخلف بهداشتی به مراجع قضایی و پلمپ 2400 واحد متخلف، انجام شد که این اقدامات، بسیار ارزشمند هستند
شناسنامه


کدخبر: ۲۱۲۹۸۰
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰     ساعت: ۱۵ : ۲۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
  • ١٤ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 20 2019