صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
رئیس اتحادیه قنادان

قیمت ۲۰ هزار تومانی زولبیا و بامیه با شکر و روغن دولتی

طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، زولبیا و بامیه ۲۰ هزار تومان تعیین شده که این قیمت با اختصاص شکر و روغن دولتی به واحد‌های صنفی تعیین شده است

به گزارش جهانی خبر_علی بهره‌مند در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با اشاره به اینکه در این ایام بیش از ۶ هزار تن شکر مصرف می‌شود افزود: محدودیتی برای اختصاص شکر به واحد‌های صنفی از سوی ستاد تنظیم بازار تعیین نشده، اما هنوز شکر و روغن دولتی به واحد‌های صنفی عرضه نشده است.
وی با بیان اینکه قیمت آنالیز شده اتحادیه برای زولبیا و بامیه مرغوب از سوی اتحادیه قنادان ۲۵ هزار تومان تعیین شده بود گفت: ستاد تنظیم بازار این قیمت را برای زولبیا و بامیه در واحد‌های درجه یک ۲۰ هزار تومان و برای واحد‌های درجه ۲، ۱۸ هزار تومان تعیین کرده است.
رئیس اتحادیه قنادان فعالیت واحد‌های صنفی بدون مجوز را از دغدغه‌های این ایام دانست و ادامه داد: این واحد‌ها برای کاهش هزینه‌های تولید، اقدام به طبخ زولبیا و بامیه در مراکز غیر بهداشتی با مواد اولیه نامرغوب می‌کنند که نظارتی نیز بر فعالیت آن‌ها وجود ندارد.
بهره‌مند گفت: با توجه به زمانبر بودن زمان رسیدگی به شکایات مردم تا برخورد با این واحد‌ها انجام شود ماه رمضان به پایان رسیده است بنابراین مردم برای خرید کالای ارزانتر از این واحد‌ها خرید نکنند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۶۹۰۹
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۶     ساعت: ۱۱ : ۵۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
  • ٢٣ شوال ١٤٤٠
  • Jun 27 2019