صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
اعطای بن تخفیف ١ میلیون ریالی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به موسسات قرآنی

موسسات قرآنی بن تخفیف ١ میلیون ریالی نمایشگاه قرآن دریافت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،مدیران موسسات قرآنی متقاضی دریافت بن تخفیف نمایشگاه بین المللی قرآن کریم،‌ لازم است با عضویت در باشگاه همراهان نمایشگاه بین المللی قرآن بدون هیچ هزینه ای مبلغ یک میلیون ریال ، و با شرکت در فعالیت های مجازی در این باشگاه تا سقف سه میلیون ریال بن خرید از نمایشگاه بهره مند شوند.

به گزارش جهانی خبر-موسسات قرآنی می توانند بعد از ورود و ثبت نام در باشگاه همراهان بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، بن خرید ۱۰۰ هزار تومانی دریافت کنند. این افراد می‌توانند تنها با افزایش امتیاز در این باشگاه، از سقف مبلغ تخفیف بیشتری بهره مند شوند.

باشگاه همراهان نمایشگاه بخشی از سامانه‌‌ی الکترونیکی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است که از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه‌اندازی شده است. هدف اصلی این باشگاه، مشارکت و افزایش هرچه بیشتر بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان در برنامه های نمایشگاه قرآن به صورت حضوری و مجازی می باشد و این هدف را از طریق تعریف فعالیت هایی نظیر نظرخواهی‌، مسابقات، دوره های آموزشی مجازی، دعوت به عضویت آشنایان در باشگاه و دیگر فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی پیگیری می‌کند.

در این دوره ۱۰ میلیارد ریال برای اعطای بن خرید از نمایشگاه به ۱۶۰۰۰ نفر از اعضای باشگاه در نظر گرفته شده و نحوه تخصیص آن به این صورت است که افراد با انجام هر یک از فعالیت های تعریف شده در باشگاه، مقدار مشخصی امتیاز دریافت می کنند؛ پس از رسیدن این امتیازات به حدنصاب‌های مشخص شده، می‌توانند بن خرید از محصولات عرضه شده در نمایشگاه قرآن را تا سقف مبلغ سه میلیون ریال برای هر فرد دریافت نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت بودجه و سهمیه ۱۶۰۰۰ نفره، اولویت تخصیص بن با کسانی است که زودتر عضو باشگاه همراهان شده و پس از کسب حدنصاب لازم، از طریق کارتابل خود درخواست دریافت بن را ارسال نمایند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۶۹۱۶
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۶     ساعت: ۱۲ : ۲۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
  • ٢٣ شوال ١٤٤٠
  • Jun 27 2019