صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
حمایت و پشتیبانی دستگاه قضا از اقدامات ناجا در برخورد با مفسدان اقتصادی

پلیس پایتخت، پلیسی علمی و تخصصی است

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: نیروی انتظامی توانایی برخورد با مفسدان اقتصادی و برهم زنندگان امنیت را دارد و ما به عنوان دستگاه قضاوت، پشتیبانی و حمایت کافی و لازم را از پلیس خواهیم داشت.

به گزارش جهانی خبر_ "علی القاصی مهر"، دادستان عمومی و انقلاب تهران در دیدار با سردار "رحیمی" فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن تقدیر از عملکرد مناسب پلیس پایتخت در برقراری نظم و امنیت در شهر تهران، گفت: مجموعه نیروی انتظامی و دستگاه قضائی مجموعه ای مشترک است و از ماموریت های یکسانی برخوردارند.

این مقام قضائی، با بیان اینکه در حقیقت تهران اهمیت کشوری دارد، گفت: تمام معادلات امنیتی، سیاسی و اجتماعی در این شهر  رقم می خورد که این مسئله تلاش و همت بسیار بالایی را طلب می کند.

وی ادامه داد: روحیه ما باید روحیه پاسخگو در قبال مطالبات مردمی باشد و اعتماد ایجاد شده از سوی نظام، این اهمیت را افزایش می دهد.

دادستان تهران، با اشاره به این که نگاه به مسائل امنیتی، نگاه ویژه ای است و امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس و قوه قضائیه است، بیان داشت:  باید به سمتی برویم که جدیت و حساسیت مجموعه هایمان افزایش یابد.

وی تصریح کرد: مجموعه قضائی و نیروی انتظامی توانایی بالایی در راستای ساماندهی امنیت در کنار یکدیگر خواهند داشت.

القاصی مهر، پلیس تهران بزرگ را پلیسی علمی و تخصصی برشمرد و گفت: نیروی انتظامی توانایی برخورد با مفسدان اقتصادی و برهم زنندگان امنیت را داشته و ما به عنوان دستگاه قضاوت، پشتیبانی و حمایت کافی و لازم را از پلیس خواهیم داشت.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۷۹۵۰
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۷     ساعت: ۱۳ : ۳۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
  • ٢٣ شوال ١٤٤٠
  • Jun 27 2019