صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

سه حادثه دردناک در سه نقطه از شهر تهران

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عدم توجه به جلو، عدم توانایی رانندگان در کنترل وسیله نقیله عامل این سه تصادف دلخراش شد.

به گزارش جهانی پرس از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ، سرهنگ رابعه جوانبخت گفت : در دو روز گذشته در شهر تهران دو حادثه فوتی و یک تصادف منجر به جرح با دو مصدوم به وقوع پیوست که نتیجه بی احتیاطی و عدم توجه به جلو از سوی رانندگان بی احتیاط بود؛ 
تصادف جرحی با 2 نفر مصدوم در خیابان آزادی
سرهنگ جوانبخت گفت : در ساعت 06:30 تقاطع توحید آزادی یک دستگاه موتورسیکلت با سواری 206 برخورد که منجر به مصدومیت راکب و ترک نشین موتور سیکلت و خسارت به خودروی 207 گردید که مصدومان توسط تیم های اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند . 
تصادف فوتی در خیابان قزوین
وی ادامه داد : همچنین در ساعت 21:55 شب گذشته در مسیر خیابان قزوین به سمت غرب،بعد از کاظمی داخل لاین ویژه یک وسیله(متواری)با عابر(مرد )برخورد که متاسفانه عابر دردم فوت میگردد . 
تصادف فوتی در جلال واژگونی موتورسیکلت
رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت : تصادف سوم در ساعت 23:30 شب گذشته نیز در جلال به غرب،پل نصر روی داد که در آن یکدستگاه موتورسیکلت کاوازاکی250 واژگون می گردد و متاسفانه راننده دردم فوت و ترک نشین آن توسط اورژانس منتقل گردید.
در حادثه جرحی اول تیم های منطقه 10 ، در تصادف فوتی دوم تیم های منطقه 17 و در تصادف فوتی و جرحی سوم تیم های منطقه 6 پلیس راهور تهران بزرگ بلافاصله در محل حاضر و نسبت به بررسی صحنه تصادف و ایمن سازی محل اقدام کردند .
سرهنگ جوانبخت در خصوص مجازات فرار از صحنه حادثه ماده ۷۱۹ قانون مجازات اسلامی گفت : هر گاه مصدوم احتیاج به کمک فوری داشته و راننده با وجود امکان رساندن مصدوم به مراکز درمانی و یا استمداد از مأمورین انتظامی از این کار خودداری کند و یا به منظور فرار از تعقیب، محل حادثه را ترک و مصدوم را رها کند حسب مورد به بیش از دو سوم حداکثر مجازات مذکور در مواد ۷۱۴ و ۷۱۵ و ۷۱۶ این قانون محکوم خواهد شد و دادگاه نمی‌تواند در مورد این ماده تخفیف قائل شود.
وی از رانندگان خواست حین رانندگی تمام حواس و تمرکز خود را فقط به این امر اختصاص داده و از صحبت با تلفن همراه و خوردن و آشامیدن حین رانندگی جدا پرهیز نمایند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ نباشیم .

شناسنامه


کدخبر: ۳۵۹۷۱۵
تاریخ: ۱۴۰۳/۲/۲۲     ساعت: ۱۰ : ۵
امتیاز به این خبر:
  • 4
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
  • ١٨ ذو القعده ١٤٤٥
  • May 26 2024