صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

​وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستگاه برتر «مدیریت اسناد» شد

در آیین روز اسناد ملی و میراث مکتوب از «وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی» به عنوان دستگاه برتر در زمینه «مدیریت اسناد» تقدیر شد.

به گزارش جهانی پرس از مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در آیین روز اسناد ملی و میراث مکتوب که با شعار «اسناد ملی، حافظه ماندگار ملت» در سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد، از اهداگران دستگاه‌ها و آرشیویست‌های برتر تقدیر شد.
در این آیین از وزارت «تعاون،کار و رفاه اجتماعی » (سید سعید سعادت‌آگاه رییس اداره اسناد و مکاتبات وزارتی)، وزارت «نیرو»، «وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی»، « وزارت جهاد کشاوزی»، «وزارت آموزش و پرورش»، «سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور» و «شهرداری تهران» به عنوان دستگاه‌های برتر  تقدیر شد.
متن تقدیرنامه «علیرضا مختارپور» رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی که به «سید سعید سعادت » رییس اداره اسناد و مدارک وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اهدا شد، به این شرح است:

هدف سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گردآوری و حفظ اسناد ملی و تاریخی کشور به عنوان هویت و میراث ماندگار، تنظیم و توصیف و اطلاع‌رسانی به منظور افزایش همبستگی و وحدت ملی مردم ایران زمین در پاسداشت فرهنگ و تمدن غنی کشور عزیزمان است.
با عنایت به این که وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی در سال 1402 در مدیریت و ساماندهی امور اسناد و انتقال اسناد و مدارک ارزشمند و آرشیوی به این سازمان عملکرد ممتاز داشته و به عنوان دستگاه برتر انتخاب شده است، بدین وسیله از خدمات ارزشمند جنابعالی و کارشناسان محترم اسناد آن وزرات در اجرای قانون اسناد ملی ایران تقدیر و تشکر می‌نمایم.

توفیق روزافزونتان را در مسیر حفاظت از هویت ملی از درگاه لایزال حق تعالی مسئلت دارم.
 

شناسنامه


کدخبر: ۳۵۹۷۴۷
تاریخ: ۱۴۰۳/۲/۲۳     ساعت: ۱۱ : ۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
  • ١٨ ذو القعده ١٤٤٥
  • May 26 2024