صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

تردد موتورسواران در داخل تونل ها ممنوع

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شروع ترافیک در بزرگراههای نواب ، آبشناسان ، زین الدین ، حکیم، همت ، چمران، بابایی

به گزارش جهانی پرس از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ، سرهنگ فیروز کشیر درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت : با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 از سطح معابر بزرگراههایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در سطح معابر پایتخت بودیم . 
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت : ترافیک در بزرگراههای همت ، چمران ، آبشناسان ، حکیم ، شیخ فضل الله ، زین الدین ، بابایی ، محمد علی جناح ، یادگار امام (ره )، صیاد ، امام علی (ع) ، شهید سلیمانی ، آزادگان ، نواب و خیابان آزادی در حال حرکت و روان گزارش می شود . 
سرهنگ کشیر اظهار داشت : ترافیک در بزرگراه آبشناسان در مسیر غرب به شرق مقطع اشرفی اصفهانی در حال حرکت ، علامه شقایق خلوت ، همت از توانیر در حال تخلیه شدن و جریان ترافیک در لاین اصلی حال سرعت گرفتن است . همچنین در محدوده بزرگراه شیخ فضل الله –یادگار در مسیر جنوب به شمال ستارخان بار ترافیکی را شاهد هستیم . بزرگراه بابایی به غرب از روی پل امام علی (ع) سنگین ، زین الدین – شمس آباد تخلیه ، رسالت – سیدخندان در محدوده شرق به غرب کلا تخلیه است ، شهید سلیمانی از صیاد شیرازی متراکم و نواب از نهم دی سنگین و خیابان آزادی - شهیدان نیز خلوت می باشد .
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت از شهروندان در خصوص مدیریت زمانی ترددها در سطح شهر تهران که باعث خلوتی معابر گردیده تشکر می‌نماییم .
سرهنگ کشیر با بیان اینکه پلیس بارها در خصوص عدم تردد موتورسواران در داخل تونل ها هشدارهای لازم را در قالب برنامه های مختلف همچون انیمیشن و ...و حتی هشدار به خانواده اعلام کرده است ، باز هم از راکبین موتورسیکلت خواست بدلیل انباشت گازهای آلاینده در داخل تونل ها که باعث سرگیجه و احتمال واژگونی ناگهانی موتورسیکلت بدلیل بیهوشی و تصادفات بدون برخورد ، از تردد داخل تونل ها جدا خودداری نمایند و همواره از کلاه ایمنی و استاندارد جهت ترددهای خود در سطح شهر استفاده نمایند .
وی افزود : طرح ده ( انضباط بخشی به تردد موتورسواران در شهر تهران ) که از تاریخ 18 دی ماه 1402 شروع شده آغاز شده تمام شدنی نیست و ادامه دار خواهد بود و تا الان سه مرحله از این طرح به مرحله اجرا در آمده است و حتما این برنامه و تا زمان نهادینه شدن فرهنگ رانندگی و انضباط بخشی به تردد موتور سواران شهر تهران این طرح ادامه دار خواهد بود .
سرهنگ کشیر گفت : یکی از این اقدامات در طرح 10 ، روشن بودن چراغ موتورسواران حتی در روز می باشد که با این کار دیگر رانندگان و کاربران ترافیکی بتوانند موتورسواران را در روز هم رویت نمایند .

شناسنامه


کدخبر: ۳۶۳۲۰۴
تاریخ: ۱۴۰۳/۳/۲۱     ساعت: ۱۲ : ۲۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ سه شنبه ۵ تير
  • ١٨ ذو الحجه ١٤٤٥
  • Jun 25 2024