صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

معافیت بیش از ۵۰۰ خانوار کمیته امداد استان تهران از پرداخت هزینه انشعابات

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران از معافیت ۵۳۳ خانوار تحت حمایت این نهاد از پرداخت هزینه انشعاب آب، برق و گاز در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش جهانی پرس از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین فتح آبادی با بیان اینکه سال گذشته ۵۳۳  خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان تهران از پرداخت هزینه انشعابات معاف شدند، گفت: از این تعداد ۱۳۵ خانوار از معافیت انشعاب آب و فاضلاب  برخوردار شدند.

فتح آبادی، افزود: در این مدت ۹۹ خانوار تحت حمایت نیز از خدمت معافیت انشعاب گاز  و ۱۵۹ خانوار از معافیت انشعاب برق استفاده کردند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران، عنوان کرد:  طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، مددجویان نهادهای حمایتی از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض دهیاری و شهرداری و هزینه‌های انشعاب آب، برق، فاضلاب و گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص‌یافته به آنان فقط برای یک‌بار معافند.

وی یادآور شد: ثبت انشعاب آب، برق و گاز به صورت اینترنتی در سامانه soha.emdad.ir انجام می‌شود و مددجویان می توانند به منظور دریافت معرفی نامه به مددکار خود مراجعه نمایند.

فتح آبادی، تصریح کرد: همچنین مددجویان می‌توانند از طریق تلفن همراه یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت انشعابات اقدام نمایند.

شناسنامه


کدخبر: ۳۶۳۲۱۳
تاریخ: ۱۴۰۳/۳/۲۱     ساعت: ۱۴ : ۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ سه شنبه ۵ تير
  • ١٨ ذو الحجه ١٤٤٥
  • Jun 25 2024