صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
رییس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت خبر داد:

همدان‎، میزبان مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی

مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، ورودی المپیاد ۹۷، در روزهای ۲۷ تیرماه تا یکم مرداد ماه به مدت شش روز در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.


به گزارش جهانی خبر از  وبدا، مهدی مقدم منش، رییس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت با بیان این خبر، گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور می‌توانند نسبت به آماده‌سازی تیم و ثبت نام در مسابقات ورودی المپیاد قهرمانی وزارت بهداشت اقدام کنند. همچنین دانشجویانی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند که در سال تحصیلی۹۷-۹۶ ثبت نام کرده و یا با دانشگاه تسویه حساب نکرده ‌باشند.
وی افزود: فارغ التحصیلانی می‌توانند در این مسابقات حضور یابند که از مدت فارغ التحصیلی آنها بیش از شش ماه نگذشته باشد (تاریخ فراغت از تحصیل آنها از ۲۷ دی ماه ۹۶ به بعد باشد).
مقدم منش با بیان اینکه دانشجویان مهمان به منظور شرکت در مسابقات، نیازی به مجوز کتبی از دانشگاه مبدا ندارند، خاطرنشان کرد: تعداد نفرات شرکت‌کننده حداکثر ۱۵ نفر متشکل از ۱۲ بازیکن، یک سرپرست، یک مربی و یک همراه است و هزینه سرانه اردویی برای هر شرکت کننده اعم از ورزشکار، مربی، سرپرست و همراه نیز بر اساس مبلغ از پیش تعیین شده، دریافت می‌باشد.
براساس این گزارش، ثبت نام دانشجویان ورزشکار و سایر نفرات تیم با توجه به شرایط تعیین شده در سامانه پذیرش در وب سایت معاونت فرهنگی و دانشجویی به آدرس      http://tbmfd.behdasht.gov.ir   انجام می‌شود. همه دانشگاه‌ها می‌توانند به منظور ثبت نام در سامانه از کلمه کاربری و رمز عبوری که قبلا برای پذیرش و ثبت نام مسابقات قبل در اختیار داشته‌اند، استفاده کنند. همچنین ورود اطلاعات در سامانه تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۳ تیرماه امکان پذیر خواهد بود و پس از آن امکان اضافه کردن هیچ فردی وجود ندارد. علاوه بر این، در صورتی که مشخصات دانشجو در بانک اطلاعاتی وجود نداشت، مشخصات دانشجوی مورد نظر را به صورت کتبی به اداره کل دانشجویی اعلام تا پس از اخذ استعلام در سامانه ثبت شود. آی دی کارت شرکت در مسابقات، زمان ورود تیم‌ها - چهارشنبه ۲۷ تیرماه از ساعت ۸ صبح- در محل پذیرش مسابقات تحویل داده خواهد شد.
گفتنی است، آی دی کارت شرکت در مسابقات، با ارائه اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و کارت بیمه ورزشی به نماینده دانشگاه تحویل داده خواهد شد و عدم ارائه اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و بیمه ورزشی به هیچ عنوان کارت شرکت در رقابت ها، تحویل داده نخواهد شد. محل پذیرش تیم‌ها نیز، همدان، میدان پژوهش، بلوار شهید فهمیده، پردیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، مدیریت تربیت بدنی است

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۸۴۶۹
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۵     ساعت: ۱۰ : ۲۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
  • ١٥ رمضان ١٤٤٠
  • May 20 2019