صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

«اندیشه‌های فرهنگی و اجتماعی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» در «مصیر»

نهمین قسمت از فصل جدید برنامه مصیر به صورت مناظره به بررسی «اندیشه‌های فرهنگی و اجتماعی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» می‌پردازد.

به گزارش جهانی خبر_روابط عمومی سیما، نهمین قسمت از فصل جدید برنامه مصیر به صورت مناظره به بررسی «اندیشه‌های فرهنگی و اجتماعی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» می‌پردازد و یکشنبه شب 6 دی ماه ساعت 21 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. مهمانان برنامه محمد قوچانی؛ روزنامه‌نگار و دکتر پرویز امینی؛ تحلیلگر و استاد دانشگاه هستند. گفتنی است قسمت قبل برنامه «مصیر» به بررسی «آرا و اندیشه های سیاسی و اقتصادی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» با حضور مهندس محمد عطریانفر و مهندس عباس سلیمی نمین اختصاص یافته بود.
پخش فصل جدید برنامه تلویزیونی «مصیر» با هدف بازخوانی و نقد اندیشه متفکران مسلمان از دهم آذر ماه آغاز شده است. این برنامه که در فصول قبلی به بررسی آراء اندیشمندانی چون شهید مطهری، شهید بهشتی و امام موسی صدر پرداخت، در فصل جدید خود به نقد و بررسی آرا و اندیشه‌های آیت الله مصباح یزدی و آیت الله مهدوی کنی پرداخته است.
مجموعه ی «مصیر» به تهیه کنندگی کاوه امیری جاوید و پژوهشگری هدی محمدی و اجرای محمدمهدی ابراهیمی نصر در گروه اجتماعی شبکه چهار سیما تولید می‌شود.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۲۴۲۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۶     ساعت: ۱۱ : ۵۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
  • ٢٧ جمادي الثانيه ١٤٤١
  • Feb 22 2020