صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

پویش مجازی« هم عهدی با مقاومت» برگزار می شود

به مناسبت فرا رسیدن روز قدس، فرهنگ سرای فناوری اطلاعات اقدام به برگزاری پویش مجازی « هم عهدی با مقاومت » کرده است.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، همزمان با روز قدس و اعلام انزجار از اقدمات رژیم  اشغالگر صهیونیستی بر علیه مسلمانان فلسطینی، فرهنگ سرای فناوری اطلاعات نیز همگام با سایر مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای اعلام حمایت از مقاومت مردم  فلسطین، پویش مجازی « هم عهدی با مقاومت » را برگزار می کنند.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت moghavemat.farhangsara.ir به مطالعه بیانیه پرداخته و ضمن تکمیل مشخصات فردی به امضای بیانیه و پیوستن به این پویش بپردازند. در متن بیانیه آمده است:
روز قدس، روز تجدید عهد استوار امت اسلام با حضرت نبی اکرم و پیامبر محبت و رحمت (صلی الله علیه و آله) است، که تمام مسلمانان را در حق جوئی و حمایت از مستضعفان مظلوم، ضامن و مسئول خواند. پرچم این روز بزرگ، یادگار امام امت و رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است، که امروز در دستان توانای نایب برحق او، حضرت آیت‌الله العظمی سید علی خامنه ای، به اهتزاز درآمده است و تا پیروزی نهائی جبهه حق بر باطل و آزادی تمامی سرزمین اشغالی فلسطین و به ویژه قدس شریف، بر زمین گذاشته نخواهد شد.
ما تائید کنندگان این بیانیه خاطر نشان می‌سازیم که به هیج وجه از آرمان آزادی قدس شریف و حمایت از ملت مظلوم فلسطین دست برنمیداریم و راه شهیدان قدس و سرداران رشید اسلام به ویژه سرباز بزرگ ولایت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را که در این مسیر پرافتخار، توسط آمریکای سلطه گر و تروریست به شهادت رسیدند همچنان با قدرت و صلابت بیشتر ادامه خواهد یافت.
همچنین یادآور می شویم که برخلاف خواسته و تبلیغات شیاطین نظام سلطه و رسانه های صهیونیستی، ضمن احترام به تمام ادیان آسمانی و پیامبران عظیم الشأن الهی، حساب اقدامات جنایتکارانه صهیونیست های نژادپرست را از پیروان این ادیان جدا می دانیم و بر اتحاد و پیوند و هوشیاری تمام ملت‌های منطقه و نیز همه آزادیخواهان جهان، برای مقابله با این رژیم جعلی، تاکید می‌کنیم.
همگی ما با محکوم کردن اقدامات غیر اخلاقی و ضد انسانی و خلاف هنجارهای دیپلماتیک آمریکا در صحنه بین الملل از جمله انتقال سفارت آن نظام مستکبر به شهر مقدس قدس، و تلاش آن برای اجرای طرح موسوم به معامله قرن که در واقع بزرگترین کلاهبرداری قرن برای غصب کامل سرزمین مقدس فلسطین به ویژه قدس شریف است اعلام می داریم که این رفتارها سبب نخواهد شد اصل جنایت انجام شده در حق ملت مظلوم فلسطین به فراموشی سپرده شود.
همچنین تاکید میکنیم که اقدامات ضد بشری رژیم کودک کش صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم فلسطین و نیز احداث شهرک های صهیونیستی نشین در کرانه باختری و به ویژه شهر قدس و حمایت آمریکا از این اقدامات تروریستی و توسعه طلبانه ، تنها کارنامه سران آمریکا و جلادان رژیم صهیونیستی را در جنایات ضد بشری خود، سیاه تر از قبل خواهد کرد.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۸۸۶۴
تاریخ: ۱۳۹۹/۳/۱     ساعت: ۲۱ : ۵۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
  • ٥ شوال ١٤٤١
  • May 28 2020