صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

فیلم 'بیا و ببین' نقد می شود

فیلم 'بیا و ببین' در روز یکشنبه ۲۳ دی ماه ساعت ۱۸ در سالن هویزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛  انتهای خیابان سرو فیلم "بیا و ببین" را در روز یکشنبه 23 دی ماه به نمایش در می آورد.

 شایان ذکر است؛  این فیلم فردا ساعت ۱۸ در سالن هویزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

 کارگردان این فیلم الم کلیموف است. داستان این فیلم مربوط به اواخر جنگ جهانی دوم می شود که در یکی از روستاهای بلاروس یک سپاه محلی جهت دفاع از منطقه در برابر حمله نظامیان رایش سوم تشکیل می شود. پسر نوجوانی اسلحه ای را که متعلق به جنگ جهانی اول می باشد در حوالی روستا از زیر خاک بیرون می کشد و برای وارد شدن به این سپاه محلی نزد رهبر سپاه می رود. رهبر سپاه با حضور این پسرک به دلیل کم سن و سال بودن مخالفت می‌کند. سپاه به بیرون از روستا می رود. ارتش رایش سوم به روستا حمله و تمام اهالی را اسیر می‌کنند و به سیلویی می‌برند تا آنها را به آتش بکشند. پسرک با هزار سختی از دریچه سیلو فرار می کند اما ماموران نظامی او را برای اذیت کردن و تحقیر وی نزد خودشان می‌برند.

بعد از این کشتار، ارتش رایش سوم صحنه را ترک و پسرک را همان جا رها می‌کنند. سپاه محلی به منطقه‌ای که سیلو در آنجا واقع شده ضدحمله می زند و نیمی از نظامیان را به قتل می رساند و نیمی دیگر را به همراه فرماندهان عملیات دستگیر کرده و به محله روستا می برند. پسرک هم با اسلحه اش در بین سپاه محلی است و خود را آماده انتقام‌گیری می‌یابد. اما هرچه سعی می‌کند نمی‌تواند دست به این کار بزند. سپاه محلی تک تک نظامیان اسیر را با گلوله می کشند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۱۰۳۴
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲     ساعت: ۱۵ : ۵۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
  • ١٥ رمضان ١٤٤٠
  • May 20 2019