صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

در اکران مردمی قانون مورفی پردیس کورش چه گذشت؟

جمعه ۲۱ دی فیلم «قانون مورفی» از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۷:۰۰ اکران مردمی این فیلم در هفت سانس با استقبال مخاطبان برگزار شد. در اکران مردمی قانون مورفی با حضور رامبدجوان، آناهیتا درگاهی و با همراهی اشکان خطیبی برگزار شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی پردیس کورش، در این اکران مردمی نزدیک به دوهزارنفر با مهمانان فیلم دیدار کردند. رامبد جوان ضمن خوشامدگویی به مخاطبان پردیس کورش و قانون مورفی از حضور مخاطبان در سینما تشکر کرد و گفت: حمایت کردن از فیلم به سینما رفتن و تماشای فیلم‌ها بر روی پرده سینماست.
او به حرف‌‌هایش اضافه کرد: وقتی در سالن مشغول تماشای فیلم هستید با گوشی‌تان همراه نشوید، ساختن این فیلم  کار سختی بود و بسیار اعتقاد دارم از نظر فنی یا تکنیکالی فیلم بسیار استانداردی ساخته‌ایم‌.

رامبد جوان در پایان گفت: شنیده‌ام که گفته‌اند قانون مورفی برای بچه‌ها خوب نیست، معتقدم این فیلم برای بچه‌ها مناسب است و می‌توانند کنار خانواده این فیلم را تماشا کنند فراموش نکنیم بچه‌های این دهه بسیار جلوتر از زمان هستند و همین‌طور قانون مورفی طنز درست و استانداردی دارد.
مخاطبان کورش در این اکران مردمی لحظات مفرحی را تحربه کردند نمونه‌اش این‌که اشکان خطیبی بعد از پرسیدن این‌که چه کسانی فیلم را دوست نداشتند درحالی که آستین‌هایش را بالا می‌زد به شوخی گفت: از تمام کسانی که فیلم را دوست نداشته‌اند دعوت می‌کنم  به بیرون از سالن بیایند تا نظرشان را عوض کنیم.
همین‌طور رامبد جوان با همراهی اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی و به اتفاق مخاطبان پردیس کورش در سانس ۱۶:۰۰ تولد نگارجواهریان را متفاوت تبریک گفت.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۱۰۳۶
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲     ساعت: ۱۵ : ۵۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
  • ١٥ رمضان ١٤٤٠
  • May 20 2019