صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
دستیار وزیر امور خارجه در مقاومت بدون مرز؛

فاطمیون و حیدریون آماده رزم در برابر اسرائیل هستند

سهرابی به رادیو مقاومت خبر داد: اگر اراده رهبری محقق شود، لشکرهای فاطمیون و حیدریون آمادگی کامل دارند؛ ما آموزه های دینی در این زمینه داریم و همگی مهیا هستیم.

به گزارش جهانی پرس، عبدالله سهرابی دستیار وزیر امور خارجه  در برنامه "مقاومت بدون مرز" که با موضوع مشارکت ایرانیان خارج از کشور در تظاهرات اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی روانه آنتن رادیو مقاومت شد، اظهار کرد: رهبری فرمودند فلسطین کلید رمز آلود ظهور است ولی پیش تر اتفاقاتِ امروز پیش بینی نمی شد.
وی با بیان این که ابر قدرت های کاذب پشت رژیم اسرائیل ایستاده اند، خاطرنشان کرد: کشورهای غربی در تقابل با روسیه جا مانده و برای انحراف افکار، بر سر مردم فلسطین ریخته اند.
به گفته سهرابی امروز شاهد موفقیت های پی در پی مردم فلسطین هستیم که سعی دارند همه زورگویان را دفع نمایند.
وی با استناد به آمار، به شمار بالای ایرانیان خارج از کشور اشاره و اذعان کرد که کشورمان بالاترین آمار پراکندگی شهروندان اش را در دیگر کشورها داراست.
مدیر کل شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور در مصاحبه با رادیو مقاومت از حضور قابل توجه ایرانیان در صحنه های دفاع از مظلوم در سراسر جهان سخن گفت و افزود: ایرانی ها با حضور در مساجد به منظور برگزاری مراسم مذهبی نظیر محرم، قرآن به سر گرفتن و... زبانزد بوده و هستند.
به عقیده سهرابی روز قدس از ایام تاریخی و به یاد ماندگی است و امروز اگر تزلزل اسرائیل را شاهد هستیم، برآمده از همین تفکر است.
چنان چه در دیدار مقامات حماس با رهبری، سرلشکر باقری و وزیر خارجه کشورمان، مشخص شد که موضوع فلسطین اولویت شماره یک ماست؛ این در حالی است که سازمان های بین الملل نا کارآمدی خود را نشان داده اند.
وی اضافه کرد: هنوز موانع بر سر راه کمک رسانی به غزه وجود دارد و بیش از یک و نیم میلیون نفر در این باریکه، با زبان روزه و در سخت ترین شرایط به استقبال افطار می روند.
لذا وظیفه ماست به عنوان یک ایرانیِ مسلمان، به یاد این مردم باشیم؛ چنان چه امام(ره) در سال 42 سخن از دفاع از فلسطین می گفتند و امروز هم باید مسلمانان به میدان آیند.
سهرابی از سازماندهی های خودجوش ایرانیان خارج کشور خبر داد و افزود: برنامه ریزی هایی صورت گرفته و امیدواریم روز قدس به شکل با شکوهی برگزار شود تا روزهای پایانی عمر سیاه رژیم صهیونیستی را شاهد باشیم.
وی تصریح کرد: نتانیاهو در سراشیبی تند سیاسی قرار دارد و ان شاالله برای همیشه دفع خواهد شد.
سهرابی استفاده از ظرفیت های قرآنی را در این برنامه رادیویی متذکر شد و افزود: انشاالله در قرآن به سر گرفتن ها و با کمک های ناچیز مادی و معنوی، به یاد مردم فلسطین باشیم.
دستیار وزیر امور خارجه همچنین شماره حساب بانکیِ کمیته امداد و هلال احمر را آماده دریافت کمک های نقدی مردم کشورمان برای حمایت از مردم روزه دار فلسطین معرفی کرد و گفت: بیش از 32 هزار نفر از مردم مظلوم فلسطین در باریکه غزه به شهادت رسیدند و بیش از 75 هزار نفر زخمی شدند.
وی شرایط زندگی در پناهگاه ها را بسیار سخت توصیف کرد و گفت: این مردم هزینه ظهور را می پردازند و مقدمات آن را فراهم می کنند.
سهرابی از برهم ریختگی و آشفتگی در نیروهای اسرائیلی سخن گفت و افزود: این جنایت کاران هدفِ برادران یمنی و عراقی و لبنانی قرار می گیرند و اگر اراده رهبری محقق شود، لشکرهای فاطمیون و حیدریون وارد عمل خواهند شد؛ چون آموزه های دینی بسیاری در این زمینه داریم و همگی مهیا هستیم.
گفتنی است برنامه "مقاومت بدون مرز" با محوریت آینده جنگ غزه و با نگاهی به روز جهانی قدس، به تهیه کنندگی محمدجوادی نژاد و اجرای کارشناسی محمدرضا اشراقی ، هر روز از ساعت ۱۹ تا۲۴ روی موج اف.ام ردیف 95.5 مگاهرتز روانه آنتن رادیو مقاومت می شود.

شناسنامه


کدخبر: ۳۵۷۶۴۴
تاریخ: ۱۴۰۳/۱/۱۳     ساعت: ۱۰ : ۱۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ سه شنبه ۵ تير
  • ١٨ ذو الحجه ١٤٤٥
  • Jun 25 2024