صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
پوشش تصویری جشن امام رضایی ها با ۵ واحد سیار و ده ها دوربین

جشن بزرگ امام رضایی ها از قاب شبکه تهران

شبکه تهران سیما جشن بزرگ امام ‌رضایی‌ها (ع) را که به مناسبت میلاد با سرسعادت و فرخنده امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) روز جمعه، (۲۸ اردیبهشت‌ ماه) در تهران برگزار می شود، بصورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی شبکه تهران، این جشن خانوادگی روز جمعه از میدان هفت ‌تیر تا میدان ولیعصر (عج) از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برپا می شود و شبکه تهران سیما با استقرار واحد های سیار در دورتادور میدان ولیعصر (عج) و همچنین برپایی استیج تلویزیونی در شمال غربی میدان، پایین دیوار نگاره، تصاویر این جشن را بصورت زنده و مستقیم تقدیم نگاه عاشقان قائم ثامن می نماید. همچنین با استقرار چند دستگاه واحد سیار در طول مسیر، از میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر (عج) مسیر راهپیمایی شهروندان دلداده به ضامن آهو نیز تصویر می شود.
گفتنی است ویژه برنامه جشن بزرگ امام رضایی ها (ع) در چند نوبت از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از قاب تصویر شبکه پایتخت تماشایی می شود و در هر بخش آیتم های جذاب، شاد و متنوعی را تقدیم نگاه عاشقان عالم آل محمد (ص) خواهد کرد.
حضور گروههای سرود اسراء، احسان و زهرائیون، کارشناسان مذهبی، گروه های نمایشی و استند آپ کمدی، گروه های هنری ویژه کودکان و نوجوانان و تنی چند از هنرمندان و خوانندگان در این برنامه تدارک و پیش بینی شده است.
همچنین بعد از اذان و نماز مغرب و عشاء، جشن بزرگ امام رضایی ها (ع) با اجرای صابر خراسانی در قاب تصویر شبکه تهران سیما از پیروان نور الهدی، دلبری می کند.
در این بخش از برنامه شاهد اجرای گروه نقاره زنی، پخش صلوات خاصه امام رضا (ع)، مدیحه سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و... خواهیم بود.

شناسنامه


کدخبر: ۳۵۹۸۲۱
تاریخ: ۱۴۰۳/۲/۲۶     ساعت: ۱۶ : ۴۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
  • ١٨ ذو القعده ١٤٤٥
  • May 26 2024