صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
‌همزمان با هفته ملی جمعیت اجرا می‌شود؛

برپایی ایستگاه‌های سلامت در سه نقطه از منطقه۸

به مناسبت هفته ملی جمعیت ایستگاه‌های سلامت در میادین نبوت و نخجیر و بوستان بهارستان به مدت یک هفته به ارائه خدمات به شهروندان می‌پردازند.

به گزارش جهانی پرس از روابط‌عمومی شهرداری منطقه۸ ؛ اداره سلامت منطقه با مشارکت خانه‌های سلامت در محلات در هفته ملی جمعیت از بیست‌وپنجم تا سی‌ام اردیبهشت در نقاط پرتردد شهروندان اقدام به برپایی ایستگاه سلامت با شعار "فرزندان سرمایه های زندگی" در میدان نبوت، میدان نخجیر در ناحیه یک و بوستان بهارستان در ناحیه3  به مدت یک هفته از ساعت پانزده الی بیست می‌نماید.

در این ایستگاه‌ها ارائه خدمات سلامت‌محوری چون مشاوره کودک و نوجوان، ارائه آموزش‌های مرتبط با تندرستی و سلامت روان،مهارت‌های زندگی به کودکان، اجرای فعالیت‌های ورزشی،هنری و سرگرمی شامل گریم کودک و نمایش‌های کودکانه با استفاده از ظرفیت‌های کانون‌های هفتگانه اجتماع محور خانه‌های سلامت و تشکل‌های مردم نهاد به شهروندان در دستور کار اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در این رویداد قرار دارد.

براساس این گزارش اطلاع‌رسانی این رویداد با توجه به تأکید بر فرزندآوری در هفته ملی جمعیت نیز در سطح منطقه صورت گرفته است.

شناسنامه


کدخبر: ۳۵۹۸۱۳
تاریخ: ۱۴۰۳/۲/۲۶     ساعت: ۱۶ : ۲۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: مدیریت شهری       زیرسرویس: مدیریت شهری
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
  • ١٨ ذو القعده ١٤٤٥
  • May 26 2024