صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
در سالن مهر حوزه هنری؛

آلبوم «باران بی تو» رونمایی شد

مراسم رونمایی از آلبوم باران بی تو به خوانندگی امیر حسین سمیعی در سالن مهر حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش جهانی پرس، ساسان علیجانی -دکتر میلاد عرفان پور مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری گفت: ما همواره تلاشمان در مرکز موسیقی حوزه هنری مبتی بر این اصل است و سعی کردیم این مسیر را دنبال کنیم که موسیقی خوب به معنای موسیقی اصلی‌ای است که بزرگان بر آن گذاشتند انشالله بتوانیم آن را ترویج کنیم.

وی افزود: خوشحالم امروز این آلبوم در شرایطی منتشر می شود که یک نمونه خوب می تواند باشد که مردم خلوت خود را با آن پر کنند واز طرف دیگر اگر موسیقی دانان بشنونند آن را تشویق خواهند کرد.

مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری عنوان کرد: سمیعی یکی از کسانی است که موسیقی را جدی دنبال می کند و از نمایندگان موسیقی معتبر ما میتواند باشد در آهنگسازی هم همینطور است.


عرفان پور خاطرنشان کرد: این آلبوم در دوگونه متفاوت منتشر شده انشالله استقبال شود وباز خورد داشته باشد.


وی عنوان کرد: ما در موسیقی کودک 5 آلبوم و50 قطعه تولید شد که سال آینده منتشر میشود.


در ادامه استاد داوود ورزید نوازنده نی  گفت:  سالها بود که در زمینه آلبوم هایی که تولید می شود مخصوصا موسیقی پاپ کار درخوری نشنیده بودم اما قبل از انقلاب چارچوب های خاصی از موسیقی های مختلف داشتیم اما تولیدات پاپ ما 90 درصدش کوچه وبازار شده است.


وی گفت: اما در این آلبوم ترانه ها دلنشین وزیبا بود به عنوان شنونده موسیقی پاپ اشعار زیبایی بود و ویژگی بارز آن ملودی خور بود و تنظیم ها بسیار زیبا وبا گونه ای جدید بود و همچنین  این کار نوازندگان درجه یکی داشت در زمینه خوانندگی روح باحال سمیعی در کار جاری بود.

محمد عبدالحسینی در وصف آلبوم باران بی تو گفت: بچه ها آمده اند که با کلام حرف جدیدی بزنند، این آلبوم می تواند نمونه ای برای دوستانی باشد که می خواهند آلبوم جمع کنند و خوانندگی در این اثر جلوه های دیگری را نشان داد، انشالله شاهد انتشار این دست از آلبوم ها باشیم.
مهدوی در ادامه افزود: به عنوان یک آدم عادی وقتی بخواهم آلبومی بخرم نام بی تو باران جلوه گری می کند، نگاه موسیقی در کنار بحثی که به عنوان تفنن است به نوعی موسیقی های گذشته است اما با کلام برتر وجنس موسیقی هایی که قالب بر جامعه شده نشانگر این است که از رحمت تهی شده است.

شناسنامه


کدخبر: ۳۲۷۲۸۳
تاریخ: ۱۴۰۱/۱۲/۸     ساعت: ۱۸ : ۴۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۲ يکشنبه ۱۳ فروردين
  • ١١ رمضان ١٤٤٤
  • Apr 02 2023