صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
مدیرکل اداره صدور مجوز ساترا:

رصتا شکل گرفت تا به تمام رسانه‌ها قدرت بدهد

حاج الفخانی با اشاره به موضوع تشکیل مجمع رصتا گفت: این نمایشگاه دستاوردهای خوبی از جمله تشکیل مجمع رصتا داشت؛ اما دورنمای ما این بود که رصتا بتواند بستری را فراهم کند که تمام رسانه‌ها قدرت بگیرند.

به گزارش جهانی پرس؛ ساسان علیجانی- مهدی حاج الفخانی مدیرکل اداره صدور مجوز ساترا با اشاره به برگزاری نمایشگاه رصتا گفت: نمایشگاه دستاوردهای بسیار گسترده و متعددی داشته است. از جمله حضور انواع رسانه‌ها از اقصی نقاط کشور نه فقط تهران بوده است. در کنار همدیگر قرار گرفتن و در فضای‌مجازی همدیگر را می‌شناسند. خود رسانه‌دارها هم اظهار کردند نشست‌های خوبی برگزار شده که موجب اتفاقات خوبی در آینده خواهد بود و همچنین موجب گسترش و توسعه این صنعت می‌شود.
وی افزود: ما نشست‌های خوبی از طرف ساترا برای رسانه‌ها داشتیم؛ چه نشست‌های علمی و چه نشست‌هایی که برای خود این رسانه‌ها بوده است. مثلاً ما نشستی داشتیم برای تشکیل مجمع رصتا که یکی از اتفاقات مهم این نمایشگاه به شمار می‌رود که همه رسانه‌هایی که از ساترا مجوز دریافت کرده‌اند بدون پرداخت هیچ حق عضویتی می‌توانند عضو این مجمع باشند.  بنابراین این نمایشگاه نقطه استارتی برای تشکیل مجمع رصتا شد.
مدیرکل اداره صدور مجوز ساترا همچنین به یکی از اهداف و رویکردهای دیگر نمایشگاه رصتا اشاره کرد و گفت: ما می‌خواستیم با برپایی این نمایشگاه بتوانیم به تمام رسانه‌ها قدرت بدهیم. در زنجیره ارزش، هر رسانه جای خودش را پیدا کند و بتواند براساس اندازه‌ای که تلاش کند جایگاه خودش را اختصاص دهد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: بهترین خبر به نظرمن همان تشکیل مجمع رصتا هست ان‌شاءالله تشکیل شورای راهبری همین مجمع با حضور خود رسانه‌ها باشد و به حمایت‌های مالی و معنوی از رسانه‌ها منتج شود. 
انتهای پیام/

شناسنامه


کدخبر: ۳۲۷۴۴۶
تاریخ: ۱۴۰۱/۱۲/۱۴     ساعت: ۱۶ : ۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۲ يکشنبه ۱۳ فروردين
  • ١١ رمضان ١٤٤٤
  • Apr 02 2023