صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

سد معبر دستفروشان داخل شهر لنگرود مرتفع می شود

در واپسین روزهای سال، ریاست شورای اسلامی شهر لنگرود میزبان خبرنگاران این شهرستان بود و به سوالات آنان پاسخ داد.

به گزارش جهانی پرس، مهدی جعفری - در ابتدای این جلسه که در سالن جلسات شهرداری لنگرود برگزار گردید، حجت الاسلام والمسلمین فداکار ریاست شورای اسلامی شهر لنگرود ضمن تهنیت اعیاد شعبانیه اذعان داشت: شورای اسلامی دوره ششم شهر لنگرود بجز مسئله تاخیر در انتخاب شهردار که آن هم به دلایل متعدد رخ داد، در سایر زمینه ها عملکرد مطلوبی از خود به جای گذاشته است.

 وی در ادامه به سوالات خبرنگاران شهرستان این چنین پاسخ داد: در خصوص سد معبر مکانی جهت اسکان دائمی دستفروشان سطح شهر در پارک بازار شهر احداث گردید. فلذا از اردیبهشت امسال آماده بهره برداری است. لکن شورای تامین شهرستان با توجه به شرایط موجود تاکنون این اجازه را صادر ننموده.
وی افزود: با توجه به رایزنی های مکرر اعضای شورای اسلامی امید است از نیمه فروردین سال آتی معضل سد معبر در سطح شهر به کلی مرتفع گردد.

وی همچنین با اشاره به پروژه بزرگ پیاده راه سازی از سه راه جاده چمخاله تا سه راه راه پشته افزود: بودجه این طرح تصویب گردیده و امیدواریم با اجرای این پروژه بزرگ گام عظیمی در راستای رفاه شهروندان برداریم. بدیهی است با اجرای این پروژه موضوع سد معبر دستفروشان داخل شهر نیز به کلی رفع می گردد.

 رئیس شورای شهر لنگرود در پاسخ به سوالی در خصوص رتبه بندی شهرداری گفت : آیتم های بسیاری در این موضوع مرتبط هستند از جمله جمعیت شهری همچنین احقاق بودجه سالیانه و سایر مسائل وی ابراز امیدواری کرد : با توجه به شرایط موجود رتبه شهرداری لنگرود در سال آینده ارتقا خواهد یافت. فلذا مراحل اداری این مهم باید انجام گردد.

وی در خصوص بودجه سال آتی نیز گفت بودجه سال آینده شهرداری لنگرود 225‪ میلیارد تومان خواهد بود. که نسبت به سال جاری 25 درصد رشد داشته است.
حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فداکار در خصوص کارهای فرهنگی انجام شده توسط شهرداری لنگرود نیز اظهار داشت: اقدامات بسیار زیادی در زمینه های فرهنگی تاکنون صورت گرفته که از جمله مهمترین آنها می توان به حمایت های شهرداری لنگرود در جهت اجرای سرود بی نظیر سلام فرمانده اشاره نمود.

وی افزود : تمهیدات لازم جهت آذین بندی سطح شهر و پذیرایی از مهمانهای نوروزی توسط کمیته فرهنگی شهرداری اندیشیده شده که امیدواریم با اجرای آن ، بادست پر به استقبال مهمانان نوروزی برویم.
 وی در خصوص احداث کارخانه کمپوست در  روستای آلمان لنگه نیز گفت :این پروژه تاکنون 61 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و از جزئیات آن می توان به پیشرفت 100‪ درصدی سالن پردازش آن و 60 در صدی سالن تخمیر آن اشاره نمود، ساختمان اداری این کارخانه نیز 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
ریاست شواری اسلامی شهر لنگرود در پایان جلسه از خبرنگاران حاضر تجلیل به عمل آورد.

شناسنامه


کدخبر: ۳۲۷۸۱۸
تاریخ: ۱۴۰۱/۱۲/۲۷     ساعت: ۹ : ۱۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


تصاویر مرتبط
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۲ يکشنبه ۱۳ فروردين
  • ١١ رمضان ١٤٤٤
  • Apr 02 2023