صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
علیمردانی مدیر عامل سازمان پایانه ها خبر داد:

آیین امضای تفاهم نامه احداث پارک لجستیک در منطقه ۱۹

در راستای اجرای ماده ۹۰ قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری مصوب پاییز ۹۴ برای ایجاد پایانه های درون شهری و حومه،با حضور پوریا علیمردانی، مدیر عامل سازمان پایانه ها، شادی مالکی مدیر عامل معاینه فنی و تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹ تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری شهر تهران در ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ با شهرداری منطقه ۱۹ به امضا رسید.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری شهر تهران، بر اساس این تفاهم نامه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه های مسافربری شهرداری تهران و شهرداری منطقه ۱۹ نسبت به احداث پارک لجستیک به مساحت تقریبی ۱۶ هکتار از اراضی واقع در منطقه ۱۹ همکاری خواهند نمود.

علیمردانی مدیر عامل سازمان پایانه ها در این خصوص گفت: این تفاهم نامه با هدف انجام هماهنگی و همکاری فی مابین به منظور ایجاد بستر مناسب برای احداث پارک لجستیک در محدوده مورد نظر بود که در صورت پیشرفت کار، تفاهم ‌نامه بعدی به شیوه اجرا و نحوه نظارت بر اقدامات اجرایی اشاره خواهد شد.

مدیرعامل سازمان در این مراسم با بیان اینکه مدیریت بار در شهرتهران  موضوع مهمی است که از نظر رفع برخی مشکلات زیست محیطی و اقتصادی برای کشور مفید است افزود: اقتصاد از مهمترین موضوعاتی است که باید به آن توجه شود و از اجزای مهم آن، موضوع بار است.

علیمردانی ضمن قدردانی از مدیریت شهری منطقه از پیگیری اجرای این طرح افزود: این اقدام که با هم افزایی سه جانبه با ایجاد انبارداری مدرن خدمات خودرویی و آیتم های فرهنگی در حال انجام است گام بزرگی در تغییر تحول و توسعه شهر تهران محسوب می شود.

در ادامه مالکی مدیر عامل معاینه فنی با اشاره به اینکه احداث پارک لجستیک اتفاقات خوبی را برای شهر تهران فراهم می آورد افزود:

طی نشستهایی با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و فراجاعلاوه بر خدمات معاینه فنی خودرو خدماتی از جمله تعویض پلاک، خرید و فروش، حضور کارشناسان رنگ و بدنه و و غیره به و به صورت متمرکز و متنوع در این پارک فناوری در راستای ارتقای رضایتمندی شهروندان ارائه خواهد شد.

 تورج فرهادی شهردار منطقه نیز از دیگر سخنرانان این نشست با اشاره به اینکه کارشناسی های زیادی به منظور اجرای این طرح در صورت گرفته است افزود احداث پارک لجستیک  با توجه به لبه ای بودن فضای اجرای این طرح کیفیت خدمت رسانی به مردم و ساماندهی خدمات در شهر را افزایش میدهد.

شهردار منطقه ۱۹ با تاکید برارزشمند بودن این پروژه خواستار دقت نظر در تعیین شبکه معابر ورودی، خروجی قطعات، تعیین لایه ها به صورت Gis،  تهیه پیوست های اجتماعی و ارائه گزارش توجیهی به منظور پیگیری تصویب طرح در کمیسیون ماده ۵ شهرداری تهران شد.
 

شناسنامه


کدخبر: ۳۲۷۸۴۱
تاریخ: ۱۴۰۱/۱۲/۲۸     ساعت: ۰ : ۳۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۲ يکشنبه ۱۳ فروردين
  • ١١ رمضان ١٤٤٤
  • Apr 02 2023